MÖBLER / Bord / Matbord 4515660
nr 451 5660
Matbord
höjd: 77 dia:110 (2st iläggsskivor)[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:39:37
300 kr
300 kr
1.300 kr
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
ledande budet*